Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Boek over Badr Hari populair

Door Redactie Nationale Recreatiegids
schedule 2 min
location_on [xx]km
(Novum) - Het boek over Badr Hari vliegt de winkels uit. De ongeautoriseerde biografie van Jens Olde Kalter komt deze week binnen op de eerste plek van de Bestseller Top 60 van de stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek.

Badr - de Harde Werkelijkheid achter Badr Hari verscheen vorige week woensdag. Binnen twee dagen waren al 25 duizend exemplaren verkocht, laat uitgever Prometheus weten. Het boek is inmiddels toe aan de vijfde druk.

Olde Kalter sprak tientallen mensen rondom de kickbokser voor het boek. Hij schrijft onder meer dat Hari Wesley Sneijder wilde afpersen en dat de kickbokser geregeld geweld gebruikt tegen vrouwen. De kans dat Badr zijn huidige geliefde Estelle Cruijff mishandelt, is groot volgens de auteur. De vechtsporter moet dit najaar voor de rechter komen voor een serie ernstige mishandelingen.

De auteur beweert onlangs te zijn bedreigd als gevolg van het boek. "Hij ging helemaal door het geluid en zou mijn ballen achter mijn oren plakken en zo", vertelde Olde Kalder woensdag in de ochtendshow van FunX. Uiteindelijk liep het met een sisser af. "Ik denk dat hij die avond een fles wijn te veel op had."

Het boek over Hari stoot Inferno van Dan Brown van de koppositie. Dat boek staat deze week op de derde plek. En uit de Bergen Kwam de Echo van Khaled Hosseini blijft plakken op de tweede plaats.

15 juli '25 ( 8:47)

Eerste wandelaars begonnen aan 107e editie Nijmeegse Vierdaagse

De eerste wandelaars zijn dinsdagochtend vroeg begonnen aan de 107e editie van de Nijmeegse Vierdaagse. Om 04.00 uur gingen de eerste lopers van de 50 kilometer van start, later in de vroege ochtend volgen de deelnemers aan de afstanden 40 en 30 kilometer.

15 juli '25 ( 8:34)

1461 wandelaars melden zich niet op tijd voor start Nijmeegse Vierdaagse

De 107e editie van de Vierdaagse in Nijmegen gaat dinsdag van start met 45.539 deelnemers. Die mensen hebben zich op tijd aangemeld. 1461 wandelaars die zich wel hadden ingeschreven voor de wandeltocht hebben zich niet gemeld, zegt de organisatie. In totaal hadden zich 47.000 wandelaars uit 82 landen ingeschreven. Onder hen bijna 6500 militairen. Ruim 15.000 deelnemers lopen de Vierdaagse voor het eerst.

15 juli '25 ( 8:28)

Engelse rapgroep Bob Vylan treedt niet op in Paradiso

Het optreden van de omstreden Engelse rapgroep Bob Vylan op 12 september in Paradiso in Amsterdam gaat niet door. Het duo zou het voorprogramma doen van Gogol Bordello. Die band liet weten dat Bob Vylan door "logistieke complicaties" niet meer betrokken is bij hun tournee.

15 juli '25 ( 8:21)

Ronnie Flex blikt terug op eerste optreden North Sea Jazz

Ronnie Flex heeft genoten van zijn eerste optreden op North Sea Jazz. In een bericht op Instagram blikt de 33-jarige hiphopartiest terug op de zondagavond, die hij omschrijft als "magisch".

15 juli '25 ( 8:19)

Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik boksen tegen elkaar tijdens Glory

Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik nemen het zaterdag 23 augustus in Ahoy in Rotterdam tegen elkaar op. Dat meldt kickboksorganisatie Glory.

14 juli '25 (11:04)

Vierdaagselopers moeten van het Rode Kruis extra droge sokken meenemen

Het Rode Kruis raadt Vierdaagselopers aan om een extra paar droge sokken mee te nemen. Er wordt namelijk op woensdag 16 juli flink wat regen voorspeld. Bij de Nijmeegse Vierdaagse krijgen de wandelaars ook dit jaar weer hulp vanuit het Rode Kruis. De hulporganisatie verwacht weer duizenden blaarbehandelingen uit te voeren de komende dagen. En mensen hebben extra kans op blaren als er veel regen valt. Dat meldt Hart van Nederland.

14 juli '25 ( 8:56)

Berget Lewis brengt 19 juli eerbetoon aan Quincy Jones

Berget Lewis brengt op 19 juli een ode aan componist, producent en muzikant Quincy Jones met een optreden in het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam. De zangeres, bekend van haar veelzijdige repertoire van gospel, pop en soul, hoopt met haar eerbetoon de muziek van Jones levend te houden. "Dit soort legendes zijn onsterfelijk, dankzij hun fantastische muziek," vertelt Lewis in een gesprek met het ANP.

11 juli '25 (14:50)

Amerikaanse rockband Deftones naar AFAS Live sinds vijf jaar

De Amerikaanse rockband Deftones brengt voor het eerst in vijf jaar weer een nieuw album uit. De band maakte bekend dat het album Private Music op 22 augustus verschijnt. Het nieuwe album is de opvolger van Ohms uit 2020 en het tiende studioalbum van de band.

11 juli '25 ( 8:35)

Bob Dylan naar Nederland met Europese tour

Bob Dylan komt eind dit jaar naar Europa voor een reeks optredens. De Amerikaanse artiest staat in oktober en november onder meer in Nederland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Ierland op het podium, werd donderdag bekendgemaakt.

10 juli '25 (15:59)

S10 vindt optreden Hedon in Zwolle 'beetje spannend'

S10 vindt het optreden dat zij donderdagavond geeft in het Zwolse poppodium Hedon "een beetje spannend". De 24-jarige zangeres schrijft dat in een bericht op Instagram Stories. Tegelijkertijd is S10 wel "blij om te gaan spelen vanavond".