Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner
'Concept van duurzame koffiesector lijkt niets meer dan illusie'
14 september '23 ( 6:09)

'Concept van duurzame koffiesector lijkt niets meer dan illusie'

Koffiebedrijven doen niet genoeg om het welzijn van koffietelers te verbeteren en klimaatverandering tegen te gaan. Ze zijn nog te veel bezig met zo min mogelijk kosten maken en zoveel mogelijk winst pakken. Veel telerfamilies leven daardoor nog altijd in armoede, werken in zware omstandigheden en op uitgeputte gronden. "Het concept van een duurzame koffiesector lijkt niks meer te zijn dan een illusie", zeggen onderzoekers in de Koffie Barometer 2023.

Eis: celstraffen voor mannen die horecazaken beschoten en explosieven plaatsten
04 september '23 (14:07)

Eis: celstraffen voor mannen die horecazaken beschoten en explosieven plaatsten

Het Openbaar Ministerie heeft 6 jaar geëist tegen een 20-jarige man uit Capelle aan den IJssel voor het beschieten van horecazaken in Rotterdam en Den Haag. Een medeverdachte (20) hoorde 30 maanden, waarvan 10 maanden voorwaardelijk, tegen zich eisen. Dit meldt het OM.

Hotel Okura serveert Japanse lekkernijen in eigen pop-up store
27 juli '23 (15:06)

Hotel Okura serveert Japanse lekkernijen in eigen pop-up store

Hotel Okura verkoopt tot 3 september ambachtelijke patisserie in hun pop-up store Pop-up Pastry. De sandwiches en zoete lekkernijen zijn geïnspireerd door Japan, en worden gemaakt door een speciaal samengesteld team onder leiding van Executive Pastry Chef Iiro Heinila. Dit meldt Hospitality Management.