9 augustus 2019 om 13:34
< 1 min lezen

Zesde editie Reuma Walk vindt plaats in omgeving Putten

Op 7 september wordt voor de zesde keer de Reuma Walk georganiseerd, ditmaal in de omgeving van het Gelderse Putten. Het wandelevenement is een particulier initiatief, en heeft ten doel geld op te halen voor onderzoek naar reuma. Dit meldt Veluweland.nl.

Het initiatief is afkomstig van Astrid van de Nieuwenhof en Wanda Catsman. Zij organiseerden het evenement vijfmaal eerder, steeds op wisselende locaties. Zo werd er bij vorige edities al gewandeld in de buurt Lunteren (Gelderland) en Amerongen (Utrecht). Het uitgangspunt is steeds hetzelfde: fondsen werven voor onderzoek naar reuma. De opbrengsten van de Reuma Walk gaan naar ReumaNederland, dat onder meer onderzoek doet naar betere behandelingen, en daarmee een bijdrage wil leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van leven van mensen die leven met reuma. In Nederland is dit voor twee miljoen mensen de dagelijkse realiteit. 
 

Drie routes

 
Deelnemers aan de Reuma Walk kunnen kiezen uit drie wandelroutes, van 5, 10 en 15 kilometer. De start en finish van alle wandelroutes is Brasserie Schovenhorst in Putten, starten kan tussen 10.00 en 12.00 uur. Iedereen is welkom om deel te nemen aan het wandelevenement. Inschrijven en doneren kan via de website van Reuma Walk
 
Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Evenementen

    Schaatswedstrijden Winterspelen te zien op grote scherm bij Pathé

    Gisteren om 13:41
    • Evenementen

    Alexander Skarsgård schittert in openingsfilm Roze Filmdagen

    5 februari 2026 om 11:26

Aankomende evenementen

06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen