Strand waar deel van Waalbrug in Nijmegen naar beneden kwam blijft dicht
19 juni 2023 om 10:37
< 1 min lezen

Strand waar deel van Waalbrug in Nijmegen naar beneden kwam blijft dicht

Een deel van het strand in Nijmegen waar zaterdag een onderdeel van de Waalbrug naar beneden kwam, blijft dicht voor bezoekers. De plek is afgezet met hekken. Ook wordt een drone ingezet voor de inspectie van de brug, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat (RWS) zondag.

De oorzaak is nog niet bekend. Mogelijk speelde het warme weer een rol, maar dat wordt nog onderzocht, aldus de woordvoerder.

Op enkele centimeters

Op het Waalstrand waren in de middag mensen aanwezig toen het stuk van de brug naar beneden viel. Tegen Omroep Gelderland zegt een strandbezoeker dat het onderdeel op enkele centimeters van haar en andere bezoekers terechtkwam. Het is niet bekend hoe groot het gevallen deel is. Rijkswaterstaat zegt dat de brug veilig genoeg is voor verkeer.

Vorig jaar in augustus vielen ook onderdelen van de brug naar beneden, bevestigt RWS na berichtgeving van Omroep Gelderland. Platen kwamen neer op het terras van een horecazaak onder de Waalbrug, laat de gemeente Nijmegen zondag weten.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Sjaals en mutsen geen overbodige luxe tijdens intocht Sinterklaas

    Gisteren om 13:33
    • Outdoor

    Provincie Gelderland heeft tot 1 januari om wolf af te schieten

    Gisteren om 08:50

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland