10 november 2021 om 11:26
< 1 min lezen

Honderdduizenden bomen erbij op Nationale Boomfeestdag

Duizenden kinderen uit meer dan vierhonderd Nederlandse gemeenten planten woensdag honderdduizenden bomen op de Nationale Boomfeestdag. De stichting die de dag organiseert, wil kinderen uit groep 6 meer leren over bomen en de natuur.

Prinses Irene zal met haar kinderen en kleinkinderen in de gastgemeente Alphen aan den Rijn de dag openen in het naar haar vernoemde Prinses Irenebos. Samen met basisschoolkinderen plant zij daar een populier. Dit bos is aan haar opgedragen als dank voor haar inzet voor de natuur, meldt de organisatie.

Traditioneel wordt de Boomfeestdag gehouden in maart, maar het evenement werd het uitgesteld in verband met de coronapandemie. Sinds de eerste Boomfeestdag in 1957 zijn er ruim 10 miljoen bomen geplant op deze dag.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland