politiewagen
19 augustus 2025 om 12:49
< 1 min lezen

Meisje is slachtoffer van zedenmisdrijf in Zuiderpark in Rotterdam

Een meisje is slachtoffer geworden van een zedenmisdrijf in het Zuiderpark in Rotterdam, meldt de politie. Ze was vorige week dinsdag in de middag met haar moeder in het park. Nadat ze een paar minuten uit het zicht was verdwenen, zei ze tegen haar moeder dat een man in de bosjes aan haar had gezeten.

De leeftijd van het slachtoffer wil de politie om privacyredenen niet delen. Wel zegt de politie dat het meisje “een mouwloos donkerblauw jurkje met witte eenhoorntjes en witte sandaaltjes” droeg. Het meisje werd belaagd “in een rietkraag” aan de Zuiderparkpromenade-West.

Onder leiding van het Openbaar Ministerie is een onderzoeksteam bezig uit te zoeken wat er precies is gebeurd. Er zijn sporen en beelden veiliggesteld. Een duidelijk signalement van de dader ontbreekt. Daarom roept de politie getuigen op zich te melden. Het was die middag druk in het park vanwege het mooie weer, aldus de politie.

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Boeren profiteren van olifantenmest uit Burgers’ Zoo

    Gisteren om 13:52
    • Outdoor

    DNA-test bevestigt dat probleemwolf Bram is doodgeschoten, bos en natuurgebieden weer open

    Gisteren om 12:16

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland