vierdaagse lopen nijmegen
14 juli 2025 om 11:12
< 1 min lezen

Deelnemers van Vierdaagse kunnen rekenen op zomers weer met kans op buien

Deelnemers aan de Vierdaagse in Nijmegen, die dinsdag van start gaat, kunnen zomers weer met soms een bui tegemoet zien. De laatste twee wandeldagen verlopen warmer dan de eerste twee, verwacht Weeronline.

Volgens Weeronline wordt het dinsdag en woensdag in Nijmegen ongeveer 23 graden. Donderdag en vrijdag ligt die temperatuur waarschijnlijk iets hoger met ongeveer 25 tot 27 graden of hoger en is de buienkans weer kleiner. Vrijdag, de laatste dag, zou het weleens 30 graden kunnen worden.

Dinsdag, bij de start, is het aan het einde van de nacht ongeveer 14 graden. Tussen 11.00 en 16.00 uur schijnt de zon met UV-index 6 en dus is zonbescherming nodig, adviseert Weeronline.

Zaterdag beginnen de traditionele Vierdaagsefeesten. Het wordt ongeveer 27 graden in Nijmegen: zomers warm, maar niet snikheet, stelt Weeronline. Aan het eind van de middag kan er een kleine bui vallen. De avond en nacht verlopen vermoedelijk droog. Het wordt niet kouder dan een graad of 15.

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Boeren profiteren van olifantenmest uit Burgers’ Zoo

    Gisteren om 13:52
    • Outdoor

    DNA-test bevestigt dat probleemwolf Bram is doodgeschoten, bos en natuurgebieden weer open

    Gisteren om 12:16

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland