21 maart 2022 om 17:13
< 1 min lezen

Ga met een boswachter mee op pad door het Beekbergerwoud

Het natuurgebied tussen Apeldoorn en Klarenbeek was voor een geruime tijd afgesloten voor het publiek. Natuurmonumenten was hard bezig met onderhoudswerkzaamheden. Vanaf 3 april is het mogelijk om de vernieuwde paden te ontdekken met een boswachter. Dit meldt Natuurmonumenten. 

De afgelopen tijd zijn natuurorganisaties druk aan de gang geweest met het verharden en ophogen van verschillende paden die dwars door het bos lopen. Nabij de Woudweg in Klarenbeek zullen de boswachters klaarstaan met koffie, thee en limonade. Op deze dag zullen zij bezoekers meenemen in het Beekbergerwoud. Zij zullen alle vragen beantwoorden over natuurontwikkeling en bosbeheer.

Kinderen en rolstoelgebruikers 

Voor kinderen zijn er enkele specifieke activiteiten. Zo is het mogelijk om natuurbingo te spelen, kun je popcorn poffen en is er een speciale kinderroute onder begeleiding van een boswachter. De route is zo’n 3 km lang, een perfecte afstand voor de kleinste wandeleaars.

De opening vindt plaats tussen 11:00 en 15:00. De organisatie raadt aan om wandelend of met de fiets te komen. Voor rolstoelgebruikers is de tocht niet toegankelijk. Hiervoor heeft Natuurmonumenten echter aparte routes uitgestippeld die hier zijn te vinden.  

Door: Nationale Recreatiegids 

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland