strand
1 mei 2025 om 18:16
< 1 min lezen

Druk op wegen naar kust vanwege recreatieverkeer

Recreatieverkeer zorgt voor drukte op de wegen naar onder meer de kustplaatsen. Volgens de ANWB is het donderdagmiddag in Zeeland erg druk doordat veel Duitsers en Belgen vrij zijn. Ook gaat er op deze zonnige dag veel verkeer richting Zandvoort.

Eerder op de dag was er al vertraging in ons land op onder meer de wegen vanaf de Duitse grens, zoals de A12. Volgens een woordvoerster van de verkeersdienst van de ANWB is het nu vooral druk op de A58 tussen Bergen op Zoom en Vlissingen en de A256 in Zeeland. Ook in Noord-Brabant lopen weggebruikers onderweg vertraging op.

De gemeente Den Haag riep eerder al op met de fiets, (deel)scooter of het openbaar vervoer naar Kijkduin en Scheveningen te komen, omdat de parkeerplaatsen er snel vollopen.

In veel landen is donderdag 1 mei, Dag van de Arbeid, een feestdag. Dat zorgt ook op andere wegen in Europa voor drukte.

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Waarom houtwallen onmisbaar zijn voor het landschap van de Drentsche Aa

    Gisteren om 15:53
    • Outdoor

    Zeldzame groep velduilen trekt veel vogelliefhebbers naar Eemdijk

    Gisteren om 10:08

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland