21 mei 2021 om 11:07
< 1 min lezen

10 euro parkeergeld per uur in Scheveningen van de baan

Mensen die hun auto wil parkeren bij het strand van Scheveningen hoeven hiervoor toch geen 10 euro per uur te betalen. Wethouder Robert van Asten (D66) kwam eerder met het voorstel tot verhoging van 3,90 naar 10 euro per uur om onder meer de parkeeroverlast voor bewoners te beperken en mensen naar de parkeergarages te lokken.

Bij een stemming in de gemeenteraad kon zijn voorstel echter op weinig steun rekenen. Alleen D66, GroenLinks en Partij voor de Dieren steunden het voorstel, maar alle andere partijen, waaronder collegepartijen CDA en VVD, keerden zich ertegen.

Scheveningen kampte met grote overlast van geparkeerde auto’s van badgasten die massaal verkoeling kwamen zoeken aan het Scheveningse strand. Maar onder meer ondernemers waren niet te spreken over de forse stijgingen van het parkeertarief op straat.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Ecozone langs A67 krijgt groen licht: recreatiegebied lijkt haalbaar

    19 december 2025 om 11:12
    • Outdoor

    Nieuwe RIVM-vuistregels zetten recreatie centraal in de buurt

    18 december 2025 om 14:59

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland