Gordon
11 april 2024 om 10:28
< 1 min lezen

Koffiezaak Gordon in Blaricum heropent

De koffiezaak van Gordon in Blaricum komt terug. De zanger opent twee jaar na de sluiting van Blushing een nieuwe vestiging aan de overkant.

Het is de bedoeling dat de zaak op 1 juli de deuren opent. “Ik heb destijds met pijn in mijn hart als ondernemer afscheid moeten nemen van mijn eerste zaak, zoiets is nooit leuk. Dat mij nu de kans wordt geboden om het dorp wederom te voorzien van goede koffie evenals lekker en gezond eten, zie ik als een prachtig mooi positief cadeau”, zegt Gordon in een persbericht.

Hij heeft zin om terug te keren naar Blaricum. “Mijn horecahart gaat sneller kloppen van deze locatie die een terras heeft dat drie keer zo groot is als de vorige zaak! Blushing Blaricum zal ook een andere uitstraling krijgen dan de vorige vestiging. Ik ben nu toe aan iets meer kleurrijk en veel groen. Ik kan niet wachten om alle oude bekende gasten weer te mogen ontvangen!”

De vorige vestiging in Blaricum ging dicht om personeelstekorten. Gordon heeft ook een vestiging in Amsterdam en een hamburgerzaak.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    5 december 2025 om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland