gerry weber
11 april 2025 om 12:26
< 1 min lezen

‘Ongekend druk’ in failliete Gerry Weber

Het is "ongekend druk" in de 38 winkels van de failliete vrouwenkledingketen Gerry Weber, meldt het bedrijf zelf. Volgens curator Marc van Zanten ziet een potentiële doorstarter daardoor dat er veel vraag is naar de kleding van Gerry Weber. "Het is een belangrijke steun in de rug om een doorstart te bewerkstelligen."

Vanwege de drukte is de voorraad aangevuld met nieuwe artikelen. “Het is ongebruikelijk dat er vanuit een failliete situatie nieuwe producten worden ingekocht, maar we merken dat de vraag van de klanten in Nederland groot is, dus is dit verantwoord om te doen”, zegt Van Zanten.

Gerry Weber, waar 175 mensen werken, werd vorige week failliet verklaard. Van Zanten gaf eerder al aan dat er serieuze interesse was in de winkels van de keten. Vorige maand werd al bekend dat het Duitse merk in financiële problemen zat. De Gerry Weber Groep is actief in 62 landen.

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
    • Ondernemen

    Schulden in recreatiebedrijven vaak problematisch

    Gisteren om 15:50
    • Ondernemen

    Nieuw project stimuleert natuurinclusief ondernemen in Zeeuwse vrijetijdssector

    4 december 2025 om 10:46

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland