Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

BN'ers kruipen dinsdag achter microfoon op Radio Noordzee

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
jeroen van der boom
Radio Noordzee zet dinsdag verschillende bekende Nederlanders achter de microfoon op de dag van de lancering van de zender. Onder meer Jeroen van der Boom, Yves Berendse, FLEMMING en Wilfred Genee zijn te horen, meldt Talpa Network. Daarnaast verzorgt een BN'er elke dag een week lang de Lunchshow tussen 12.00 uur en 13.00 uur.

Op de lanceringsdag schuiven ook Marco Schuitmaker, Mart Hoogkamer, Sven Versteeg, 3J's en Wesley Bronkhorst aan. Vanaf woensdag start de normale programmering, met onder meer radio-dj's Silvan Stoet, Marlayne Sahupala en Jan-Paul Grootentraast. Tussen 12.00 uur en 13.00 uur schuift elke dag een BN'er aan voor de Lunchshow, met als eerste Van der Boom.

Op Radio Noordzee is uitsluitend Nederlandstalige muziek te horen. Volgens Dave Minneboo van Talpa is Nederlandstalige muziek "populairder dan ooit". "De reacties van artiesten waren overweldigend na de aankondiging van Radio Noordzee eerder dit jaar en dat zie je vandaag terug in de geweldige line-up van artiesten die de zender een warm hart toedragen", aldus Minneboo.

De radiozender wordt dinsdag om 9.00 uur officieel gelanceerd door prins Pieter-Christiaan, de zoon van prinses Margriet.

12 mei '25 (15:08)

Presentator Wilfred Genee wil klusprogramma maken met Talpa

Presentator Wilfred Genee wil een klusprogramma maken met mediabedrijf Talpa. Volgens Genee krijgt het programma de titel Vier linkerhanden, vertelt hij maandag in een interview met Radio 538. "Ik heb drie verschillende programma's bedacht, waarvan eentje mij het leukst lijkt en het meest haalbaar", aldus de presentator.

12 mei '25 (10:34)

Luisteraars 538 kunnen komende zomer ook op Ibiza luisteren naar zender

Luisteraars van Radio 538 kunnen komende zomer ook op Ibiza via de FM naar de zender luisteren. Het is voor het eerst dat 538 op het eiland via de FM-frequentie te horen is. Tot nu toe kon dat alleen online.

12 mei '25 ( 8:35)

Koper vakantieparken Peter Gillis toch in gesprek over deal

De koper van tien vakantieparken van Peter Gillis zoekt naar overeenstemming met de realityster om de koop toch te laten plaatsvinden. Daarmee is er sprake van een koerswijziging. Eerst weigerde koper Taeke Dijkstra te betalen door de problemen van Gillis met de Belastingdienst, maar zijn nieuwe advocaat Oscar van Oorschot overtuigde hem toch weer in gesprek te gaan. Dat bevestigt Van Oorschot na berichtgeving van Omroep Brabant.

09 mei '25 (13:57)

Supermarkt Jumbo door Heineken voor de rechter gesleept vanwege bierruzie

Bierbrouwer Heineken is tegen supermarkt Jumbo een rechtszaak gestart. Beide bedrijven bevestigen dit na artikelen in het AD en het FD. Jumbo zou veel minder Heineken-bier besteld hebben dan normaal gesproken. Dat meldt Omroep Brabant.

09 mei '25 (10:56)

Doorstart CASA niet in beeld, faillissementsuitverkoop begonnen

Er lijkt definitief een einde te komen aan de failliete interieurwinkelketen CASA in Nederland. Bij curator Bart Louwerier hebben zich nog geen serieuze kandidaten gemeld voor een doorstart. Donderdag is de faillissementsuitverkoop begonnen in achttien winkels, die zo'n vier weken duurt.

08 mei '25 (11:23)

Koffie mogelijk nog duurder door stijging prijs koffiebonen

JDE Peet's, het bedrijf achter merken als Douwe Egberts, Pickwick en Senseo, overweegt de prijzen van zijn producten verder te verhogen. Dat komt volgens het bedrijf door de gestegen prijzen voor koffiebonen.

08 mei '25 ( 9:15)

Milieuorganisaties kritisch op besluit dat Schiphol na 2028 weer mag groeien

Milieuorganisaties zijn kritisch op het besluit van luchtvaartminister Barry Madlener (PVV), die maatregelen wil treffen om de geluidsoverlast van Schiphol te verminderen. Als het doel van 2028 is gehaald, mag de luchthaven weer groeien, schrijft Madlener in de brief aan de Tweede Kamer.

08 mei '25 ( 9:10)

Bedrijven in Amsterdam moeten voortaan afval in kliko's aanbieden

Bedrijven in Amsterdam mogen vanaf 1 juli hun afval niet meer in vuilniszakken aan de straat zetten. Ze moeten het voortaan aanbieden in kliko's of het afval achter hun voordeur houden tot het wordt opgehaald.

07 mei '25 ( 8:25)

Groningse jeneverproducent Hooghoudt krijgt nieuwe eigenaar

De Groningse jeneverproducent Hooghoudt krijgt een nieuwe eigenaar. Het familiebedrijf heeft de distilleerderij verkocht aan een dochterbedrijf van La Martiniquaise, eigenaar van drankmerken Label 5 en Sir Edward's.

02 mei '25 (13:20)

Centraal Station Amsterdam gesloten vanwege steekincident

Het Centraal Station in Amsterdam is vrijdagochtend vroeg deels afgesloten geweest na een steekincident.