Canceldocumentaire Fidan Ekiz komt in augustus op televisie
15 juni 2023 om 18:48
< 1 min lezen

Canceldocumentaire Fidan Ekiz komt in augustus op televisie

Omroep MAX zendt in augustus de veelbesproken documentaireserie van Fidan Ekiz en Kees Schaap uit over onder meer de cancelcultuur. Dat heeft een woordvoerder donderdag gemeld. De vier delen zijn te zien op 6, 13, 20 en 27 augustus op NPO 2.

In de vier afleveringen van De doe-het-zelf Dictatuur gaan Fidan Ekiz en Kees Schaap op zoek naar de relatie tussen de cancelcultuur en de toegenomen polarisatie. Zo gaan ze in op de vraag waarom mensen met afwijkende meningen en gedrag publiekelijk worden veroordeeld en buitengesloten. In de eerste aflevering komt onder anderen voormalig PvdA-Kamerlid Gijs van Dijk aan het woord.

Van BNNVARA naar Omroep MAX

De documentaireserie werd oorspronkelijk gemaakt door BNNVARA, maar die heeft zich teruggetrokken. Dat komt doordat die omroep zelf inhoudelijk onderdeel bleek te zijn van de serie. Na overleg met BNNVARA is besloten dat Omroep MAX de documentaire uitzendt.

NPO Start 

De doe-het-zelf Dictatuur is al te zien via streamingplatform NPO Start.

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
  • camper opzetten
    • Ondernemen

    Natuurcamping Hollandse Hout krijgt definitief groen licht

    Vandaag om 09:50
    • Ondernemen

    Gratis heggen geven recreatie en campings nieuw groen gezicht

    Gisteren om 15:02

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland