Mika geeft volgend jaar weer optreden in Amsterdam
8 september 2023 om 14:07
< 1 min lezen

Mika geeft volgend jaar weer optreden in Amsterdam

Mika is volgend jaar weer te zien in Amsterdam. De zanger staat op 29 maart op het podium in AFAS Live in Amsterdam, maakte concertorganisator MOJO vrijdag bekend.

De show van de Brits-Libanese artiest is onderdeel van zijn Apocalypse Calypso Tour. De zanger brak in 2007 door met zijn hitsingle Grace Kelly en ook zijn debuutalbum Life in Cartoon Motion was succesvol. Op die plaat staan ook andere hits als Big Girl (You Are Beautiful) en Relax (Take It Easy). Vorig jaar presenteerde de 40-jarige zanger samen met Laura Pausini en Alessandro Cattelan het Eurovisie Songfestival in Turijn.

De zanger geeft voor de show in Amsterdam ook een reeks optredens in Frankrijk. Ook staat hij op het podium in Brussel en Berlijn. Kaarten voor het optreden in AFAS Live gaan op vrijdag 15 september in de verkoop.

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
  • camper opzetten
    • Ondernemen

    Natuurcamping Hollandse Hout krijgt definitief groen licht

    Vandaag om 09:50
    • Ondernemen

    Gratis heggen geven recreatie en campings nieuw groen gezicht

    Gisteren om 15:02

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland