casa interieurwinkel
9 mei 2025 om 12:56
< 1 min lezen

Doorstart CASA niet in beeld, faillissementsuitverkoop begonnen

Er lijkt definitief een einde te komen aan de failliete interieurwinkelketen CASA in Nederland. Bij curator Bart Louwerier hebben zich nog geen serieuze kandidaten gemeld voor een doorstart. Donderdag is de faillissementsuitverkoop begonnen in achttien winkels, die zo'n vier weken duurt.

Er is geen deadline om alsnog een doorstart te maken, maar volgens Louwerier is daar “geen uitzicht” op en wordt dat ook steeds moeilijker naarmate de tijd vordert. Een mogelijkheid is dat bij een doorstart van het Belgische moederbedrijf ook de winkels van de Nederlandse tak betrokken worden, maar ook daar lopen volgens de curator geen gesprekken over.

De Nederlandse tak van CASA, met meer dan honderd medewerkers, ging afgelopen maand failliet. De Belgische keten ging begin maart al bankroet omdat het bedrijf zijn schulden niet meer kon betalen.

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
    • Ondernemen

    Schulden in recreatiebedrijven vaak problematisch

    Vandaag om 15:50
    • Ondernemen

    Nieuw project stimuleert natuurinclusief ondernemen in Zeeuwse vrijetijdssector

    Gisteren om 10:46

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland