Doneeracties getroffenen brand Arnhem brengen 64.000 euro op
18 maart 2025 om 12:32
< 1 min lezen

Doneeracties getroffenen brand Arnhem brengen 64.000 euro op

De inzamelingsacties voor de getroffenen van de brand in Arnhem hebben zo'n 64.000 euro opgehaald. De actie via de website Doneeractie.nl is inmiddels gesloten.

In een bericht op de website schreven de initiatiefnemers dinsdagochtend dat ze samen met de gemeente Arnhem kijken wie er dringend hulp nodig heeft. “Op basis hiervan zorgen we ervoor dat het gedoneerde geld op een zorgvuldige en eerlijke manier bij de mensen terechtkomt.” Via de actie werd bijna 55.000 euro ingezameld.

GoFundMe

Een tweede inzameling, via GoFundMe, bracht tot dusver bijna 9000 euro op. Op de overkoepelende website voor steun aan de getroffenen in Arnhem staat dat beide acties al gesloten zijn, maar doneren via GoFundMe leek dinsdag nog wel mogelijk.

Beschadigde winkels en woningen

De brand verwoestte meerdere panden. Een aantal bewoners kan niet meer terug naar huis. Maandag meldde de gemeente dat nog 35 anderen wachten op terugkeer. Ook winkels raakten beschadigd. De politie heeft drie mannen aangehouden.

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
    • Ondernemen

    Ontwikkelaar vakantieparken failliet met miljoenen schuld

    Vandaag om 11:52
    • Ondernemen

    Survivalgroep moet vaste locatie op Het Grote Bos verlaten na 16 jaar door overname vakantiepark

    Gisteren om 08:51

Aankomende evenementen

05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland