Actiedag Giro555 voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië
8 februari 2023 om 15:31
< 1 min lezen

Actiedag Giro555 voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië

Op radio en televisie wordt er volgende week woensdag aandacht besteed aan de Nationale Actiedag voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië. Oxfam Novib-directeur Michiel Servaes vertelde dinsdag in de talkshow Khalid & Sophie dat de omroepen de "handen ineenslaan".

“Ik heb vanmiddag met alle oproepen om de tafel gezeten”, zei Servaes. “De publieke omroepen, maar ook de commerciëlen zeiden eigenlijk meteen: wat we vorig jaar met zijn allen voor Oekraïne gedaan hebben, dat moeten we gewoon nu ook voor deze verschrikkelijke ramp doen.”

Exacte vorm en invulling nog onbekend 

Hoe de dag eruit gaat zien, is nog niet bekendgemaakt. Een woordvoerder van de NPO laat desgevraagd weten dat “met de betrokken partijen nog wordt gesproken over de exacte vorm en invulling”. RTL en Talpa waren dinsdagavond niet meteen bereikbaar voor commentaar.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland