KANE
26 maart 2025 om 10:58
< 1 min lezen

KANE geeft concert in Ahoy dit jaar

KANE geeft op 18 oktober dit jaar een concert in Rotterdam Ahoy. Het is voor het eerst in ruim twaalf jaar dat de band in de concertzaal speelt. Bandleden Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen spelen daar een nieuwe show, genaamd Exit & Entrances.

“Rotterdam Ahoy voelt als thuis. Van alle podia is dit misschien wel de plek waar we het meest hebben gespeeld. Als we al een favoriete plek hebben, dan ligt ons hart in Ahoy”, aldus Woesthoff. “Het kan niet anders dan dat we met KANE in Ahoy terugkeren, na alle grootse momenten die we daar hebben beleefd”, vult Van Leeuwen aan. KANE gaf negen keer eerder een show in Rotterdam Ahoy.

KANE keerde in september 2023 terug na een afwezigheid van bijna tien jaar. Daarna gaf de band ook vijf uitverkochte concerten in de Ziggo Dome in Amsterdam.

De kaartverkoop voor de show van KANE in Rotterdam Ahoy start vrijdag.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland