Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

André Hazes zou het 'heel tof' vinden als zus Roxeanne meewerkt aan Holland Zingt Hazes

Door ANP
schedule 1 min
location_on [xx]km
andre hazes
André Hazes zou het "heel tof" vinden als zijn zus Roxeanne Hazes volgend jaar zou meewerken aan Holland Zingt Hazes. Dat vertelde de 31-jarige zanger voor de camera van RTL Boulevard.

Tegelijkertijd acht André de kans dat Roxeanne meedoet aan Holland Zingt Hazes klein. "Rox is wel van een ander kaliber dan ik. Zij heeft andere keuzes gemaakt, waar ik veel respect voor heb", aldus André.

Donderdag maakte André bekend dat hij volgend jaar van de partij is. Ook kwam naar buiten dat zijn moeder Rachel Hazes niet meer betrokken is bij de organisatie van het muzikale evenement. Rachel liet weten "bewust afstand" te nemen van Holland Zingt Hazes. Zij heeft juridische conflicten met zowel zoon André als dochter Roxeanne.

De tweede show van Holland Zingt Hazes 2025 vindt zaterdagavond plaats in de Ziggo Dome in Amsterdam. Ook op 15 en 16 maart staan nog shows gepland.

24 maart '25 (10:00)

Prinses Margriet loopt botbreuk op na val Thialf

Prinses Margriet heeft zondagochtend bij een val op de ijsbaan in Thialf een breuk in haar bovenarm opgelopen, heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) bekendgemaakt. De prinses ging na de val voor controle naar het ziekenhuis.

24 maart '25 ( 9:50)

Prinses Margriet na val op ijs in Thialf naar het ziekenhuis

Prinses Margriet is zondag met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht na een val op het ijs in stadion Thialf in Heerenveen. De 82-jarige prinses was op dat moment aan het schaatsen voor het sportevenement De Hollandse 100.

24 maart '25 ( 9:10)

Zanger van Bruno Mars-tributeband Treasure toegevoegd aan line-up Ladies of Soul

Steven Smits, de zanger van de Bruno Mars-tributeband Treasure, is toegevoegd aan de line-up van de shows van Ladies of Soul in de Ziggo Dome. Treasure won begin deze maand het vierde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands, muziekcompetitie voor tributebands op SBS6.

21 maart '25 (14:49)

Becky Hill en Sugababes naar Hullabaloo Festival

Sugababes en Becky Hill komen in september naar het Hullabaloo Festival in Groningen. De twee Britse acts zijn vrijdag toegevoegd aan de line-up, heeft organisator 4PM Entertainment bekendgemaakt.

21 maart '25 (10:00)

Zaterdag 50 jaar geleden dat Getty Kaspers Eurovisie Songfestival won

Getty Kaspers haalt zaterdag, als het precies vijftig jaar geleden is dat ze met Teach-In het Eurovisie Songfestival won, geen taart in huis. De zangeres vindt dat niet nodig, vertelt ze vrijdag in De Telegraaf.

21 maart '25 ( 9:45)

Paul Haenen viert 50e verjaardag alter ego met gala in Concertgebouw

Paul Haenen viert de vijftigste verjaardag van zijn beroemde alter ego Margreet Dolman op 1 februari 2026 met een gala in het Concertgebouw in Amsterdam. Dat heeft de cabaretier vrijdag bekendgemaakt. Het wordt een speciale feestelijke bijeenkomst met Margreet Dolman en een aantal vrienden. Wie dit zijn, wordt in een later stadium bekendgemaakt.

21 maart '25 ( 8:54)

Man man man, de podcast naar de Ziggo Dome

Man man man, de podcast wordt in december eenmalig live opgenomen in de Ziggo Dome. Makers van de populaire podcast Bas Louissen, Chris Bergström en Domien Verschuuren ontvangen in de Amsterdamse concerthal vrienden van de show en diverse muzikale gasten, is vrijdag aangekondigd.

21 maart '25 ( 8:40)

AVROTROS neemt zitting in internationale bestuur Eurovisie Songfestival

AVROTROS neemt zitting in de zogenoemde Reference Group van het Eurovisie Songfestival. Het Nederlandse delegatiehoofd Claudia van der Pas maakt vanaf juni deel uit van het internationale bestuur van het evenement, heeft de European Broadcasting Union donderdag bekendgemaakt.

20 maart '25 (16:09)

Guus Meeuwis te zien op affiche voor Zwarte Cross

Guus Meeuwis is één van de artiesten die dit jaar optreden tijdens de Zwarte Cross. De zanger staat in het weekend van 17, 18, 19 en 20 juli op het hoofdpodium, heeft de festivalorganisatie bekendgemaakt.

20 maart '25 (11:45)

Concert op 5 mei op de Amstel gepresenteerd door Noraly Beyer en Yves Berendse

Zanger Yves Berendse en voormalig journaallezeres Noraly Beyer presenteren dit jaar het 5 mei-concert op de Amstel in Amsterdam. Het concert staat deze keer in het teken van tachtig jaar vrijheid, meldt het Comité 4 en 5 mei.