Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Nielson: niet meer welkom op 538 Koningsdag

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
nielson
Nielson is naar eigen zeggen niet langer welkom op 538 Koningsdag. Zijn show is volgens de zanger geannuleerd nadat hij eerder deze week kritiek had geuit op de 538-rubriek Maak 't of Kraak 't, vertelt Nielson donderdagavond in een video op TikTok.

In de radiorubriek wordt nieuwe muziek gedraaid, waarna de luisteraar mag bepalen of het lied 'gemaakt' wordt, en dus succesvol is, of 'gekraakt' wordt. "Scherven werd gemaakt, dus dat was awesome!", schreef Nielson dinsdag op Threads over zijn nieuwe nummer. Daarna is de nieuwe single volgens hem niet meer gedraaid op de zender. "Kun je net zo goed dat hele rubriekje opdoeken toch?", stelt hij vast.

"Blijkbaar heb ik 538 hier heel boos mee gemaakt, wat ik heel jammer vind, want ik kom al heel lang heel graag bij 538 om muziek te maken", zegt de zanger donderdag in de video. "Ze hebben mijn uitnodiging om te komen spelen op Koningsdag ingetrokken. Dat vond ik best wel een heftige reactie, want ik draag 538 een warm hart toe. En het voelt een beetje alsof ik straf krijg voor het uiten van een mening."

Talpa liet donderdagavond weten later met een reactie te komen.

20 maart '25 (16:09)

Guus Meeuwis te zien op affiche voor Zwarte Cross

Guus Meeuwis is één van de artiesten die dit jaar optreden tijdens de Zwarte Cross. De zanger staat in het weekend van 17, 18, 19 en 20 juli op het hoofdpodium, heeft de festivalorganisatie bekendgemaakt.

20 maart '25 (11:45)

Concert op 5 mei op de Amstel gepresenteerd door Noraly Beyer en Yves Berendse

Zanger Yves Berendse en voormalig journaallezeres Noraly Beyer presenteren dit jaar het 5 mei-concert op de Amstel in Amsterdam. Het concert staat deze keer in het teken van tachtig jaar vrijheid, meldt het Comité 4 en 5 mei.

20 maart '25 ( 9:00)

Rico Verhoeven verdedigt wereldtitel kickboksen op 14 juni

Kickbokser Rico Verhoeven verdedigt op 14 juni zijn wereldtitel tijdens het evenement Glory 100. Dat heeft de organisatie achter de kickboksgevechten woensdag bekendgemaakt. Op welke locatie dat gaat gebeuren, meldtGlory nog niet. Ook de tegenstander van wereldkampioen bij de zwaargewichten Verhoeven is nog niet bekend.

19 maart '25 ( 9:10)

78e editie Holland Festival van start met Thaise dansvoorstelling gemaakt door AI

De 78e editie van het Holland Festival opent dit jaar met een Thaise dansvoorstelling die een choreografie heeft die mede door kunstmatige intelligentie (AI) is gemaakt. Vanaf 11 juni zijn er op het grootste internationale podiumkunstenfestival van Nederland in totaal ruim veertig producties te zien op zeventien verschillende locaties in Amsterdam en dit jaar ook weer in Den Haag.

19 maart '25 ( 9:05)

Viering van 125e verjaardag Ajax afgesloten met veel vuurwerk

De viering van de 125e verjaardag van Ajax is dinsdagavond afgesloten met het afsteken van heel veel vuurwerk. Dat gebeurde aan de kade van de Amstel, in de buurt van de Magere Brug.

19 maart '25 ( 8:55)

Viering 125e verjaardag Ajax door honderden fans bijgewoond

De viering van de 125e verjaardag van Ajax wordt dinsdagavond bijgewoond door enkele honderden fans van de Amsterdamse voetbalclub. Zij verzamelden zich op de Dam, verplaatsten zich daarna naar het Rokin en zijn bijna bij de Munttoren, ziet een verslaggeefster van het ANP.

19 maart '25 ( 8:40)

Eerste Ajax-fans voor viering 125 jarig bestaan al vroeg op Dam aanwezig

De eerste Ajax-fans hebben zich verzameld op de Dam in Amsterdam, waar een viering gepland staat van de 125e verjaardag van Ajax. Het zijn er ongeveer twintig, gehuld in shirts van de hoofdstedelijke voetbalclub, ziet een verslaggeefster van het ANP.

18 maart '25 (16:11)

John Legend dit jaar nog naar Ziggo Dome

John Legend geeft op 2 juni een concert in de Ziggo Dome in Amsterdam. Dat heeft concertorganisator MOJO dinsdag bekendgemaakt. De show is onderdeel van zijn Get Lifted - 20th Anniversary Tour.

18 maart '25 (15:45)

Peter Pannekoek doet presentatie van Gouden Televizier-Ring Gala niet dit jaar

Peter Pannekoek mist de presentatie van het Gouden Televizier-Ring Gala in oktober dit jaar. Dat meldt omroep AVROTROS, die het tv-gala organiseert, aan het ANP. De 38-jarige cabaretier is dan aan het toeren voor zijn oudejaarsconference.

18 maart '25 (15:44)

Duitse band Tokio Hotel op 4 november 2026 in AFAS Live

De Duitse band Tokio Hotel speelt op 4 november 2026 in AFAS Live in Amsterdam. De show is onderdeel van de 2026 Arena Tour, maakte concertorganisator MOJO dinsdag bekend.