festival der liebe ahoy
28 februari 2025 om 09:50
< 1 min lezen

Festival der Liebe gaat gewoon door

Het Festival der Liebe in Rotterdam Ahoy gaat op 7 en 8 maart gewoon door. "Met ons Festival van de liefde gaan we er, net als vorig jaar, in veiligheid een mooi en vooral liefdevol feest van maken", schrijven de organisatie en presentatoren Chantal Janzen en Jan Smit op Instagram.

Duitse media meldden dinsdag dat er een plan voor een mogelijke aanslag op een Duitstalige website van Islamitische Staat (IS) staat. “Het bericht over eventuele terreurdreigingen in Duitsland bij evenementen, waarin ook ons Festival der Liebe werd genoemd, heeft ons zeer geraakt”, zegt de organisatie. De veiligheidsdiensten zijn ingeschakeld “om dit bericht te onderzoeken en te blijven monitoren. Met als doel een veilige omgeving creëren voor ons allemaal.”

Het aantal kaartjes dat op doorverkoopsite Ticketswap wordt aangeboden, was donderdagochtend met bijna 50 procent gestegen na het nieuws. Dinsdagavond werden er tweehonderd kaarten te koop aangeboden, donderdagochtend waren dat er bijna driehonderd.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Emma Kok kondigt twee extra concerten aan tijdens theatertournee

    Vandaag om 08:39
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Gisteren om 10:59

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland