jeugd van tegenwoordig
12 november 2024 om 10:45
< 1 min lezen

Jeugd van Tegenwoordig geeft extra jubileumshow in Ziggo Dome

De Jeugd van Tegenwoordig geeft volgend jaar op 2 oktober een extra jubileumshow in de Ziggo Dome. Dat maakte de formatie dinsdag bekend. De groep staat nu op 2, 3 en 4 oktober 2025 in de concerthal in Amsterdam ter ere van het 20-jarig bestaan. De kaartverkoop voor het extra optreden gaat donderdag van start.

De Jeugd van Tegenwoordig brak in 2005 door met de hit Watskeburt?! Later volgden hits als Sterrenstof, De Formule, Manon en Get Spanish. De groep bracht tot nu toe acht studioalbums uit, waarvan de laatste in 2023 verscheen.

De groep viert het 20-jarig bestaan niet alleen in Nederland. Op 14 november 2025 treden Willie Wartaal, Vjèze Fur, Faberyayo en Bas Bron op in de Lotto Arena in Antwerpen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32
    • Evenementen

    Limburg niet van plan de start van Vuelta 2029 of 2030 binnen te halen

    Gisteren om 10:16

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland