Kwartfinale tegen Turkije ook op Down The Rabbit Hole te zien / Foto: "Camera Obscura" door Conall
3 juli 2024 om 14:22
< 1 min lezen

Kwartfinale tegen Turkije ook op Down The Rabbit Hole te zien

Terwijl je naar je favoriete artiesten aan het luisteren bent, kun je aankomende zaterdag op Down The Rabbit Hole ook de kwartfinale tussen Nederland en Turkije zien, meldt Festileaks. 

De wedstrijd tussen de Nederlandse en Turkse elftallen valt samen met de optreden van de artiesten Michael Kiwanuka, PinkPantheress, Kneecap en DJ Shahmaran. Mocht er geen winnaar zijn na de reguliere speeltijd en de wedstrijd wordt verlengd, dan is er ook overlap met Deadletter en KAYTRANADA.

Ondanks dat er een vertoning zal zijn van de kwartfinale, heeft de festivalorganisatie aangegeven dat dit op ‘kleinschalig’ niveau is. Uiteraard is en blijft Down The Rabbit Hole een muziekfestival. Daarom is dit ook de enige wedstrijd die tijdens het festival te zien is.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    Gisteren om 10:48
    • Evenementen

    Paul Simon geeft drie optredens in AFAS Live

    Gisteren om 08:37

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland