Yentl en de Boer schrappen meer shows uit voorzorg om gezondheid
24 april 2024 om 13:12
< 1 min lezen

Yentl en de Boer schrappen meer shows uit voorzorg om gezondheid

Cabaretduo Yentl en de Boer heeft nog drie voorstellingen verplaatst. Ook de shows de komende dagen in Heerenveen, Rotterdam en Oss gaan deze week niet door. Dat heeft hun management woensdag gemeld.

Christine de Boer werd een week geleden onwel tijdens een voorstelling in Maastricht. “Alles gaat goed, maar uit voorzorg hebben we besloten nog een week rust te nemen”, laat hun woordvoerder weten. De theaters zullen contact opnemen met mensen met kaartjes over een vervangende datum.

Het is de bedoeling dat Yentl en de Boer begin mei weer op de planken staan. Het duo speelt momenteel in de Nederlandse theaters met de voorstelling Modderkruipers, die eerder werd bekroond met een Poelifinario. In de zomer vieren Yentl en de Boer hun 10-jarig bestaan met een nieuwe tournee, Alles is nog mogelijk.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Entertainment

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    12 december 2025 om 10:48
    • Entertainment

    Regionale omroepen vanaf volgend jaar te zien op NPO Start

    11 december 2025 om 09:02

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland