Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Eerste dag Serious Request levert bijna acht ton op

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
Eerste dag Serious Request levert bijna acht ton op
De eerste tussenstand van 3FM Serious Request 2023 staat na 24 uur actievoeren op 791.646 euro. Dat is zojuist bekendgemaakt door de radiozender. De opbrengst van de jaarlijkse goededoelenactie gaat deze keer naar Stichting ALS. Vorig jaar stond de teller na één dag actievoeren op 403.112 euro. De opbrengst ging toen naar Stichting Het Vergeten Kind.

Bij de eerste tussenstand werd ook bekendgemaakt wat de meest aangevraagde plaat tot dat moment is, namelijk Tonight van de Nederlandse band Son Mieux. De oudste plaat in het lijstje van meest aangevraagde liedjes voor het goede doel is op dit moment Twee Motten van Dorus, dat het sinds kort weer goed doet dankzij jongeren die het op TikTok ontdekt hebben.

NPO 3FM-dj's Barend van Deelen, Sophie Hijlkema en Wijnand Speelman komen nog tot en met kerstavond in actie om geld in te zamelen voor Stichting ALS. Het Glazen Huis, waar ze een week in verblijven, staat dit jaar op de Grote Markt in Nijmegen. Zondagavond werden de drie dj's opgesloten door burgemeester Hubert Bruls. De drie mogen een week niet eten en hebben hun telefoon ingeleverd, zodat ze zich vol kunnen focussen op het draaien van liedjes tegen betaling.

11 juli '25 (14:50)

Amerikaanse rockband Deftones naar AFAS Live sinds vijf jaar

De Amerikaanse rockband Deftones brengt voor het eerst in vijf jaar weer een nieuw album uit. De band maakte bekend dat het album Private Music op 22 augustus verschijnt. Het nieuwe album is de opvolger van Ohms uit 2020 en het tiende studioalbum van de band.

11 juli '25 ( 8:35)

Bob Dylan naar Nederland met Europese tour

Bob Dylan komt eind dit jaar naar Europa voor een reeks optredens. De Amerikaanse artiest staat in oktober en november onder meer in Nederland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Ierland op het podium, werd donderdag bekendgemaakt.

10 juli '25 (15:59)

S10 vindt optreden Hedon in Zwolle 'beetje spannend'

S10 vindt het optreden dat zij donderdagavond geeft in het Zwolse poppodium Hedon "een beetje spannend". De 24-jarige zangeres schrijft dat in een bericht op Instagram Stories. Tegelijkertijd is S10 wel "blij om te gaan spelen vanavond".

10 juli '25 (15:27)

MOJO compenseert honderden bezoekers Linkin Park na omzetten staanplaats naar 'premium zitplaats'

Concertorganisator MOJO heeft honderden bezoekers die in juni het concert van Linkin Park in het GelreDome hebben bezocht en teleurgesteld waren een compensatie aangeboden. De betreffende bezoekers kregen voor aanvang van de show te horen dat hun staanplaatsen waren omgezet naar "een premium zitplaats met direct zicht op het podium", maar die plekken bevielen niet.

10 juli '25 ( 8:45)

Belgische prins Laurent bezoekt LEGO-tentoonstelling Bricks of Wonder

De Belgische prins Laurent heeft woensdagmiddag samen met zijn zoon Nicolas een bezoek gebracht aan de LEGO-tentoonstelling Bricks of Wonder in Westfield Mall of The Netherlands in Leidschendam. De broer van koning Filip nam op uitnodiging van de Vlaamse kunstenaar Dirk Denoyelle een kijkje. Op de expositie hangt onder meer een kunstwerk dat Laurent samen met Denoyelle zelf heeft gemaakt. Ook is een creatie van prins Nicolas te bewonderen.

10 juli '25 ( 8:42)

Entertainmentdeskundige Rob Goossens laat niets los over voorbereiding bokswedstrijd tegen Dennis Schouten

Rob Goossens gaat niet zeggen hoe getraind hij is in aanloop naar zijn bokswedstrijd tegen Roddelpraat-presentator Dennis Schouten. De entertainmentdeskundige van RTL Boulevard wil zijn tegenstander niet onnodig wijzer maken.

09 juli '25 (15:32)

BLØF op tournee met Vreemde Wegen Tour en doet unieke locaties Nederland aan

BLØF gaat vanaf volgende maand op tournee met de Vreemde Wegen Tour. De Zeeuwse band doet dan een aantal "unieke locaties in Nederland" aan en speelt nummers die zelden live worden gespeeld, werd woensdag bekendgemaakt.

09 juli '25 ( 9:49)

Splinter Chabot doet verslag van Canal Pride Amsterdam voor AVROTROS

Splinter Chabot doet op 2 augustus verslag van de Canal Parade, de jaarlijkse botenparade die wordt gehouden tijdens Pride Amsterdam. Dat meldt omroep AVROTROS woensdag.

09 juli '25 ( 8:45)

Chef'Special geeft exclusief concert in Paradiso voor War Child

Chef'Special geeft op 29 september in Paradiso een exclusief concert voor War Child. Deze organisatie zet zich in voor kinderen die leven in oorlogs- en conflictgebieden. De Haarlemse band is ambassadeur van War Child.

08 juli '25 (14:23)

Armin van Buuren en Benwal aangekondigd als acts ADE

Armin van Buuren en Benwal behoren dit jaar tot de eerste ruim 250 acts die zijn bekendgemaakt voor het Amsterdam Dance Event in oktober. De twee dj's zouden onlangs samen optreden tijdens het festival Op De Ring, maar dit optreden ging niet door door de grote drukte op de snelweg rond Amsterdam. De dj's treden op ADE los van elkaar op.