Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Gerard Joling niet van plan Maywood af te bellen

Door Redactie Nationale Recreatiegids
schedule 2 min
location_on [xx]km
(Novum) - Gerard Joling piekert er niet over Maywood af te bellen voor zijn concerten. De zanger bracht de zussen speciaal voor zijn shows van volgende week weer samen, maar de dames hebben weer knallende ruzie. "Alice heeft een paar keer gedreigd ermee te stoppen. Maar daar hebben wij niets mee te maken, wij zijn professionals."

Alice en Caren, die als Maywood een aantal grote hits scoorden, lagen jarenlang met elkaar in de clinch. Joling bracht de dames weer bij elkaar. In augustus zeiden de zussen dat alles weer koek en ei is. Dat is volgens RTL Boulevard niet waar, in de auto naar huis zouden Alice en Caren elkaar al in de haren zijn gevlogen.

Een medewerker van Joling trok onlangs aan de bel. Door de kibbelende zusjes slaapt hij volgens Joling niet meer en 'zit hij alleen maar onder de rode vlekken van de stress'. "Als het zo erg is, dan moeten we kijken of we misschien iets anders doen", vertelde Joling dinsdagavond in RTL Boulevard.

Het optreden van de zusjes Maywood schrappen is voor Joling echter geen optie. "Ik vind het repertoire van Maywood te mooi om dit af te bellen", vertelde Joling. "Ik heb het gehoord en het is onwijs goed. Als ze in aparte auto's moeten komen, vind ik het prima, zolang ze maar komen."

13 februari '25 ( 9:30)

Snollebollekes, Davina Michelle, Claude en Chef'Special toegevoegd aan line-up 538 Koningsdag

Chef'Special, Claude, Davina Michelle en Snollebollekes treden dit jaar op tijdens 538 Koningsdag in Breda. Ook onder anderen Douwe Bob, FLEMMING, Hannah Mae, Kraantje Pappie, RONDÉ en Suzan & Freek staan op de voorlopige line-up, heeft de radiozender donderdagochtend bekendgemaakt.

12 februari '25 (13:36)

Festival Werfpop komt na jaar afwezigheid terug

Het festival Werfpop is na een jaar afwezigheid terug. Dat maakte de organisatie woensdag bekend. Het festival in de Leidse Hout kon vorig jaar niet doorgaan vanwege de hoge kosten.

12 februari '25 ( 8:45)

Podcast De Lesbische Liga viert 5-jarig bestaan tijdens Pride

Podcast De Lesbische Liga viert het vijfjarig bestaan van de podcast komende zomer tijdens de Pride in Amsterdam. Vanwege het jubileum vaart de podcast van omroep NTR voor het eerst met een eigen boot mee tijdens de Canal Parade.

11 februari '25 (13:16)

Recreatie Next Level zet digitalisering, marketing, techniek en waterbeheer centraal

Evenementenhal Gorinchem is op 12 en 13 februari gevuld met (aankomend) recreatieprofessionals. Want de komende twee dagen vindt Recreatie Next Level er plaats. Dit event brengt recreatieprofessionals samen die hun bedrijf naar een hoger niveau willen tillen. Thema’s als digitalisering, marketing, techniek en waterbeheer staan centraal, meldt Recreatie Next Level.

11 februari '25 ( 8:30)

Deze artiesten treden op bij de 3FM Awards

LUNA, Prins S. en de Geit en JBN Soundsystem treden op dinsdag 25 februari op tijdens de uitreiking van de 3FM Awards in poppodium PAARD in Den Haag. De artiesten maken hiermee de line-up compleet, maakte de zender maandag bekend.

10 februari '25 (10:30)

Man zwaar mishandeld bij optreden Django Wagner in Son en Breugel

Een man is zondagavond zwaar mishandeld bij een optreden van zanger Django Wagner in het Brabantse Son en Breugel. Een politiewoordvoerder laat weten dat het slachtoffer met spoed naar het ziekenhuis moest worden gebracht.

10 februari '25 ( 9:10)

Lowlands tickets voor komend jaar binnen 20 minuten uitverkocht

De tickets voor de komende editie van het festival Lowlands zijn uitverkocht. Dat heeft organisator Mojo gemeld. In totaal waren er 65.000 kaarten beschikbaar.

10 februari '25 ( 8:55)

Caren Wood sluit zich aan als laatste deelnemer van Mega Meiden Groep

Zangeres Caren Wood, bekend van de act Maywood, heeft zich als laatste deelneemster aangesloten bij de Mega Meiden Groep, de gelegenheidsformatie die op 14 maart optreedt bij Patty's Panter Party in de Ziggo Dome. Het feest vindt plaats ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van Patty Brard.

07 februari '25 (15:04)

Marco Schuitmaker geeft eerste theaterconcert in Scheveningen

Marco Schuitmaker geeft op maandag 2 april, op tweede paasdag, zijn eerste theaterconcert. Dat doet de 25-jarige zanger in het AFAS Circustheater in Scheveningen, maakte hij bekend via sociale media.

07 februari '25 ( 9:25)

RONDÉ geeft volgend jaar februari opnieuw concert in AFAS Live

RONDÉ geeft volgend jaar februari opnieuw een concert in AFAS Live. Afgelopen november gaf de band ook al een optreden in de Amsterdamse concertzaal om het 10-jarig jubileum te vieren.