Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Vakantiegangers Oad kunnen reis afmaken

Door Redactie Nationale Recreatiegids
schedule 3 min
location_on [xx]km
(Novum) - Mensen die op vakantie zijn via de woensdag failliet verklaarde reisorganisatie Oad Reizen kunnen hun reis gewoon afmaken zoals ze hem hebben geboekt. De Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR) heeft aan TUI Nederland gevraagd daarvoor te zorgen.

Het bedrijf achter Arke.nl, Kras en Holland International heeft hulp toegezegd, laat een woordvoerder donderdag weten. Er zitten momenteel zo'n zevenduizend Nederlanders die hun reis via het bedrijf uit Holten hebben geboekt in het buitenland.

TUI spreekt van een 'ongelofelijke klus'. "Maar we gaan er samen met Oad en de SGR voor zorgen dat mensen hun vakantie gewoon kunnen afronden", aldus de zegsvrouw. "Het is wel zo dat SGR financieel verantwoordelijk is en Oad operationeel. Wij helpen uit een soort verantwoordelijkheidsgevoel voor de branche."

Mensen die een vliegvakantie hebben geboekt en donderdag zouden vertrekken kunnen gewoon op reis. Busreizen en cultuurvakanties gaan zowel donderdag als vrijdag nog door, laat het bedrijf uit Holten donderdag weten op zijn website.

Over de vliegreizen na donderdag en bus- en cultuurreizen na vrijdag volgt later verdere informatie. Alle andere Oad-reizen met donderdag als vertrekdatum gaan niet door. Gedupeerden kunnen contact opnemen met de SGR.

Voorlopig kunnen nog steeds reizen worden geboekt bij Oad. Aanbetalingen worden door de curator terugbetaald als de reis niet doorgaat. De SGR adviseert echter geen geld meer over te maken naar het bedrijf, omdat de stichting betalingen die na woensdag zijn gedaan niet meer garandeert.

25 maart '25 (10:18)

Programma Praatjesmakers keert eenmalig terug in theaterversie

Het programma Praatjesmakers keert binnenkort eenmalig terug in een theaterversie. Presentator Jochem van Gelder gaat in mei twee shows maken in Beeld & Geluid in Hilversum tijdens het evenement Beeld & Geluid Spoelt Terug, maakte hij dinsdag bekend in De Coen & Sander Show op radiozender JOE.

25 maart '25 (10:13)

Gert Verhulst kijkt of er nog meer K3-reünieconcerten aangekondigd kunnen worden

Gert Verhulst onderzoekt of er nog meer K3-reünieconcerten kunnen worden aangekondigd. Volgens de Studio 100-baas is er nog altijd "heel, heel veel vraag" naar kaartjes, zei hij dinsdag in de 538 Ochtendshow op Radio 538.

25 maart '25 ( 8:50)

Karen Damen overdonderd door grote belangstelling rëunieconcerten K3

Karen Damen is overdonderd door de grote belangstelling voor de reünieconcerten van de originele K3. "We dachten dat het een paar concerten zouden zijn, maar dit slaat alles", zegt de zangeres in De Telegraaf.

25 maart '25 ( 8:35)

Al ruim 300.000 kaarten verkocht voor aangekondigde reünieshows van K3

Er zijn inmiddels 300.000 kaarten verkocht voor de aangekondigde reünieshows van K3. Dat bevestigt de organisatie na berichtgeving van het AD. Kaarten voor de concerten gingen maandagochtend in de verkoop.

24 maart '25 (13:09)

Kaartverkoop reünieconcerten K3 loopt uit de hand, fans uit de wachtrij gegooid

De kaartverkoop voor de reünieconcerten van de originele K3-zangeressen Karen, Kristel en Kathleen verliep maandagochtend 24 maart erg chaotisch. In de digitale wachtrij voor concertkaartjes stonden fans te wachten, maar de site van Ticketpoint vloog al snel uit de lucht. Dat meldt Hart van Nederland.

24 maart '25 (13:00)

André Hazes geeft concert op strand Scheveningen

André Hazes geeft deze zomer op 4 september een concert op het strand van Scheveningen. De zanger neemt onder anderen Tino Martin, Rolf Sanchez, Samantha Steenwijk, Xander de Buisonjé, La Fuente en zijn zus Roxeanne Hazes mee naar André Hazes & Vrienden - Proosten op het Leven.

24 maart '25 (12:30)

Deelnemers Hollandse 100 halen 340.201 euro op voor onderzoek lymfeklierkanker

Deelnemers aan de Hollandse 100, een schaats-, fiets- en wandelevenement, hebben zondag in Heerenveen 340.201 euro opgehaald voor onderzoek naar lymfeklierkanker. De organisatie, Lymph&Co, spreekt van een indrukwekkend eindbedrag.

24 maart '25 (10:00)

Prinses Margriet loopt botbreuk op na val Thialf

Prinses Margriet heeft zondagochtend bij een val op de ijsbaan in Thialf een breuk in haar bovenarm opgelopen, heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) bekendgemaakt. De prinses ging na de val voor controle naar het ziekenhuis.

24 maart '25 ( 9:50)

Prinses Margriet na val op ijs in Thialf naar het ziekenhuis

Prinses Margriet is zondag met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht na een val op het ijs in stadion Thialf in Heerenveen. De 82-jarige prinses was op dat moment aan het schaatsen voor het sportevenement De Hollandse 100.

24 maart '25 ( 9:10)

Zanger van Bruno Mars-tributeband Treasure toegevoegd aan line-up Ladies of Soul

Steven Smits, de zanger van de Bruno Mars-tributeband Treasure, is toegevoegd aan de line-up van de shows van Ladies of Soul in de Ziggo Dome. Treasure won begin deze maand het vierde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands, muziekcompetitie voor tributebands op SBS6.