Freek Vonk voegt extra familieshows toe aan reeks in AFAS Live
6 oktober 2023 om 10:53
< 1 min lezen

Freek Vonk voegt extra familieshows toe aan reeks in AFAS Live

Freek Vonk voegt een vijfde en zesde show toe aan zijn reeks familieshows Dieren In Het Donker in AFAS Live. Dat maakt de organisatie vrijdag bekend. De twee extra shows vinden plaats op 29 december dit jaar.

“Holy Moly! Wat gaaf dat al weer zoveel mensen kaarten hebben gekocht voor mijn nieuwe shows”, zegt Vonk in een reactie op de aangekondigde extra shows. “Het is voor mij het hoogtepunt van het jaar.”

Vonk belooft zijn publiek mee te nemen op “een waanzinnige reis en langs de wonderen van het dierenrijk”. “En ik kan vast verklappen dat Johan de Varaan er dit jaar waarschijnlijk ook weer bij is. Ik kan niet wachten!”

De tv-bioloog had al vier shows op de planning staan. Daarvan staan er drie op 28 december op de planning en een op 29 december. Kaarten voor de optredens zijn nog te koop.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland