Vierdaagse Woordwaarde Festival in Deventer vandaag van start

De bezoekers van het festival kunnen onder meer deelnemen aan schrijfworkshops in de bibliotheek van Deventer, en er zijn boekpresentaties in galerie DNA. Ook is er een expositie over kansenongelijkheid met een interactief spel.
Dictee
Verder vindt op vrijdag het Groot Deventer Dictee plaats onder leiding van schrijver Wim Daniëls in de Hip. En op donderdag, vrijdag en zaterdag leest stadsdichter Alied van der Meer voor bij de Tekstwinkel.
Op zondag staan door heel Deventer bijna 650 boekenkramen voor de naar verwachting 100.000 bezoekers. Rond de boekenmarkt zijn verschillende activiteiten georganiseerd zoals signeersessies met bijvoorbeeld schrijver Freek de Jonge, en bezoekers kunnen persoonlijke gedichten laten maken.
Door: ANP