Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

De Jantjes volgend jaar weer op de planken

Door Redactie Nationale Recreatiegids
schedule 2 min
location_on [xx]km
(Novum) - De Jantjes is volgend jaar weer in het theater te zien. Producent Hans Cornelissen heeft aan De Telegraaf laten weten dat het theaterstuk volgend jaar in september voor een half seizoen terugkomt. In april werd de laatste voorstelling van De Jantjes opgevoerd in Carré.

Willeke Alberti, die in de laatste reeks Na Druppel speelde, snapt wel dat het stuk populair is. "Mensen hebben juist nu behoefte aan nostalgie en gezelligheid", vertelt de zangeres aan de krant. "De Jantjes beantwoordt daaraan. En ik ben heel erg blij dat ik opnieuw ben gevraagd om mee te spelen."

Voor de rol van de gezette Na Druppel hoefde Willeke niet op haar lijn te letten. "Maar zover laat ik het een tweede keer niet meer komen, want ik ben net weer op gewicht! Maar ik denk dat een hoepel onder mijn rok zal helpen om opnieuw gestalte te suggereren."

De 68-jarige Alberti heeft het momenteel druk met haar kleinkinderen en de voorbereidingen voor haar theatershow. "Nee mijn leeftijd staat me tot nu toe totaal niet in de weg." De rol van Na Druppel zou Willeke naar eigen zeggen kunnen blijven spelen tot ze 80 is. "Als ik zo oud mag worden tenminste. Ik geloof er heilig in dat dingen op mijn pad komen op het moment dat ze nodig zijn."

10 juli '25 ( 8:45)

Belgische prins Laurent bezoekt LEGO-tentoonstelling Bricks of Wonder

De Belgische prins Laurent heeft woensdagmiddag samen met zijn zoon Nicolas een bezoek gebracht aan de LEGO-tentoonstelling Bricks of Wonder in Westfield Mall of The Netherlands in Leidschendam. De broer van koning Filip nam op uitnodiging van de Vlaamse kunstenaar Dirk Denoyelle een kijkje. Op de expositie hangt onder meer een kunstwerk dat Laurent samen met Denoyelle zelf heeft gemaakt. Ook is een creatie van prins Nicolas te bewonderen.

10 juli '25 ( 8:42)

Entertainmentdeskundige Rob Goossens laat niets los over voorbereiding bokswedstrijd tegen Dennis Schouten

Rob Goossens gaat niet zeggen hoe getraind hij is in aanloop naar zijn bokswedstrijd tegen Roddelpraat-presentator Dennis Schouten. De entertainmentdeskundige van RTL Boulevard wil zijn tegenstander niet onnodig wijzer maken.

09 juli '25 (15:32)

BLØF op tournee met Vreemde Wegen Tour en doet unieke locaties Nederland aan

BLØF gaat vanaf volgende maand op tournee met de Vreemde Wegen Tour. De Zeeuwse band doet dan een aantal "unieke locaties in Nederland" aan en speelt nummers die zelden live worden gespeeld, werd woensdag bekendgemaakt.

09 juli '25 ( 9:49)

Splinter Chabot doet verslag van Canal Pride Amsterdam voor AVROTROS

Splinter Chabot doet op 2 augustus verslag van de Canal Parade, de jaarlijkse botenparade die wordt gehouden tijdens Pride Amsterdam. Dat meldt omroep AVROTROS woensdag.

09 juli '25 ( 8:45)

Chef'Special geeft exclusief concert in Paradiso voor War Child

Chef'Special geeft op 29 september in Paradiso een exclusief concert voor War Child. Deze organisatie zet zich in voor kinderen die leven in oorlogs- en conflictgebieden. De Haarlemse band is ambassadeur van War Child.

08 juli '25 (14:23)

Armin van Buuren en Benwal aangekondigd als acts ADE

Armin van Buuren en Benwal behoren dit jaar tot de eerste ruim 250 acts die zijn bekendgemaakt voor het Amsterdam Dance Event in oktober. De twee dj's zouden onlangs samen optreden tijdens het festival Op De Ring, maar dit optreden ging niet door door de grote drukte op de snelweg rond Amsterdam. De dj's treden op ADE los van elkaar op.

08 juli '25 (12:52)

Nederlandse filmklassieker Turks Fruit voor het eerst in vier jaar weer op grote doek

De Nederlandse filmklassieker Turks Fruit is op 15 augustus in Rotterdam voor het eerst in vier jaar weer op groot doek te zien. De verfilming van het boek van Jan Wolkers wordt vertoond in de Pleinbioscoop, een reeks openluchtvoorstellingen die bioscoop LantarenVenster elke zomer op de Kop van de Wilhelminapier organiseert. Hoofdrolspeelster Monique van de Ven is bij de eenmalige vertoning aanwezig.

08 juli '25 ( 8:29)

IGJ: eerste hulp bij evenementen voldoet soms niet aan regels

De eerste hulp bij evenementen voldoet soms niet aan de regels. Dat constateert de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ). Die heeft een groot bedrijf dat zulke zorg biedt, Medical Event Assistance (MEA) uit Amstelveen, daarom opdracht gegeven om voor half september orde op zaken te stellen.

07 juli '25 (13:27)

MIKA treedt op in Rotterdam Ahoy in 2026

MIKA komt in februari voor een optreden naar Nederland. De zanger maakte via Instagram bekend dat hij 23 februari gaat optreden in Rotterdam Ahoy.

07 juli '25 ( 9:39)

Organisatie voetbalevenement zegt dat Douwe Bob WhatsApp-bericht heeft verdraaid

De organisatie van voetbalevenement Jom Ha Voetbal beschuldigt zanger Douwe Bob van het verdraaien van een WhatsApp-bericht. Volgens de zanger waren voorafgaand aan het optreden afspraken gemaakt over het uitblijven van "religieuze of politieke statements" op het voetbalevenement. Die afspraak ondersteunde hij met een appje waarin de organisatie het heeft over "geen politiek geen religie".