Meer voorstellingen ABBA-dinnershow Mamma Mia! The Party door grote belangstelling
5 juli 2023 om 11:15
< 1 min lezen

Meer voorstellingen ABBA-dinnershow Mamma Mia! The Party door grote belangstelling

Er worden voorstellingen van de ABBA-dinnershow Mamma Mia! The Party in Rotterdam bijgeboekt. De vraag naar kaarten is een jaar voor de première al zo groot dat de organisatie heeft besloten dat er in september en oktober 2024 extra voorstellingen komen, meldt entertainmentbedrijf Just Entertainment. De verkoop voor de nieuwe voorstellingen is dinsdagmiddag van start gegaan.

Mamma Mia! The Party werd in 2016 in Stockholm mede opgezet door ABBA-lid Björn Ulvaeus en is ontstaan uit de gelijknamige film die uitkwam in 2007. De show was daarna ook in Londen te zien. Wie er in de Nederlandse versie zullen spelen, wordt later bekendgemaakt.

“We zijn ontzettend trots om deze titel naar Nederland te mogen brengen. ABBA en Mamma Mia! blijven wereldwijd waanzinnig populair”, zegt Just Entertainment-baas Yoshi Aesaert. Volgens hem is het extra bijzonder dat het publiek deel uitmaakt van de show.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Vandaag om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Vandaag om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland