28 juni 2013 om 13:58
< 1 min lezen

Barry Atsma toe aan nieuwe relatie

(Novum) - Barry Atsma zou graag een nieuwe vrouw in zijn leven verwelkomen. "Ik mis het natuurlijk wel", zei de acteur, die drie jaar geleden zijn relatie met zijn ex Izaira zag stuklopen, in Linda's Zomerweek over het hebben van een relatie.

De acteur heeft wel een idee waarom hij nog vrijgezel is. “Ik denk dat ik heel druk ben geweest. Mijn scheiding was heel pittig en eenzaam en ik wilde dat voor mijn kinderen graag goed doen”, aldus de 40-jarige Atsma. “Nu sta ik er open voor.”

De acteur, die twee kinderen heeft met zijn ex, heeft een lang wensenlijstje. “Ze moet goed kunnen dansen, lekker kunnen koken, een eigen carrière hebben”, somt hij op. “Het moet ook geen dunne vrouw zijn, ik hou wel van een beetje een vollere vrouw. En ze moet van kamperen houden.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32
    • Evenementen

    Limburg niet van plan de start van Vuelta 2029 of 2030 binnen te halen

    Gisteren om 10:16

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland