7 september 2012 om 22:56
< 1 min lezen

Andre Rieu kanshebber Classic Brit Award

LONDEN (Novum) – André Rieu maakt kans op een Classic Brit Award 2012. De muzikant is voor de prestigieuze Britse muziekprijs genomineerd met zijn plaat And The Waltz Goes On, die vorig jaar oktober uitkwam. Het Britse publiek bepaalt of Rieu de award voor het beste klassieke album volgende maand in ontvangst neemt.

Rieu moet het opnemen tegen artiesten als Andrea Bocelli en de in Groot-Brittannië zeer populaire Band of HM Royal Marines en Band of the Coldstream Guards, blijkt uit de lijst met genomineerden. De Italiaan Bocelli maakt ook kans op de prijs voor beste mannelijke artiest en krijgt de award voor internationale artiest van het jaar.

De Lifetime Achievement Award van de klassiekemuziekprijzen gaat naar de Amerikaanse componist John Williams. De uitreiking en verdere bekendmaking van de winnaars vindt plaats op 2 oktober in de Royal Albert Hall in Londen. Rieu staat in elk geval op het podium. Hij verzorgt een van de optredens van de gala-avond.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland