Première nieuw album Metallica in ruim 100 Nederlandse bioscopen
4 april 2023 om 17:13
< 1 min lezen

Première nieuw album Metallica in ruim 100 Nederlandse bioscopen

Het nieuwe album van Metallica gaat op 13 april in bioscopen wereldwijd in première. Ook in meer dan honderd Nederlandse zalen kunnen fans terecht voor het eenmalige evenement. Filmtheaters in steden als Amsterdam, Utrecht, Den Haag, Arnhem, Den Bosch en Zwolle doen mee. Een dag later wordt de plaat 72 Seasons uitgebracht.

Het album wordt in de bioscopen in zijn geheel afgespeeld met op het scherm een videoclip. Ook geeft de band commentaar bij elk nieuw nummer.

Tournee

72 Seasons is het elfde studioalbum van Metallica. Kort na de release gaat de Amerikaanse band op tournee. De aftrap daarvan is eind deze maand met twee shows in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Tijdens de tour doet de band elke stad tweemaal aan en speelt de groep steeds twee volkomen unieke shows met een verschillende setlist en voorprogramma.

door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Gisteren om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Gisteren om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland