1 februari 2021 om 10:15
< 1 min lezen

Buren Rag’n’Bone Man bellen politie om ‘lockdownfeestje’

De buren van Rag'n'Bone Man hebben de politie gebeld omdat ze dachten dat de zanger een feestje hield tijdens de coronalockdown. Rag'n Bone Man vierde zijn 36-jarige verjaardag alleen met een huisgenoot, toen er plotseling agenten voor de deur stonden.

“De politie kwam binnen in mijn huis om mij en mijn huisgenoot Chris aan te treffen tijdens karaoke”, schrijft de Brit op Twitter. Toen de agenten binnenkwamen waren de twee Waiting For A Star To Fall aan het zingen. Omdat er tot diep in de nacht werd gezongen, dachten de buren dat er een feest gaande was.

Na het voorval uitte Rag’n’Bone Man zijn woede door zijn buren uit te schelden. Ook schreef hij dat hij “verlinkt” was. De tweet heeft hij inmiddels weer verwijderd.

Rag’n’Bone Man werd onder meer bekend van zijn hit Giant uit 2019. De zanger heeft inmiddels een nieuw album aangekondigd.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland