20 september 2019 om 10:22
< 1 min lezen

Europese fans zien in Duncan ideale songfestivalhost

Songfestivalfans in Europa zien in Duncan Laurence de ideale kandidaat om de volgende editie in Rotterdam te presenteren. Op de populaire fansite wiwibloggs kreeg de zanger meer dan 1.200 stemmen in een poll over wie het songfestival van 2020 moet hosten. Ilse DeLange volgt op de tweede plaats met ruim duizend stemmen.

Duncan en Ilse zijn ruimschoots de populairste in de poll. Douwe Bob eindigde namelijk derde met iets meer dan 600 stemmen. Op Emma Wortelboer, die viral ging dankzij haar uitgelaten reactie op de winst van Duncan, werd 551 keer gestemd. In totaal vulden meer dan 5.800 fans de poll in.

Weinig kans

De kans dat Duncan het songfestival gaat presenteren lijkt niet zo groot. Uit een recent interview met songfestival.be valt op te maken dat hij daar in ieder geval geen rekening mee houdt. “Ik weet dat ik als winnaar nog eens mag zingen, maar over mijn exacte rol heb ik binnenkort een gesprek bij AVROTROS. Het songfestival is dé springplank voor mij geweest en daar ben ik superdankbaar voor. Maar ik hoef zeker niet in elk filmpje op te duiken volgend jaar”, aldus de zanger. In een vraag-en-antwoordsessie op Twitter liet Duncan in juni nog wel weten het een leuk idee te vinden om het songfestival te presenteren.

Alternatieven voor Duncan

Wanneer bekend wordt wie de hosts in Rotterdam worden, is nog niet duidelijk. Veel genoemde namen in Nederland zijn onder anderen Eva Jinek, Dionne Stax en Jan Smit.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland