Kijkers Songfestival niet blij met 'spoilers' van commentator Cornald Maas

Commentator Maas kondigde tijdens de uitslag de finalisten al aan terwijl de presentatrices nog niet zo ver waren. Nederlandse kijkers vonden dit erg vervelend. Maas zei namelijk al dat Claude door was naar de finale, terwijl dat een paar seconden later pas op televisie te zien was.
Technische problemen
Maas wist niets van de technische problemen, zo laat hij in de podcast 100% Songfestival weten. “Er zat blijkbaar een grote vertraging op en ik wist van niets. Ik heb de glazen bol van anderen aan gruzelementen gegooid.”
Spoilers
Kijkers waren dan ook niet blij met de ‘spoilers’ van Maas. AVROTROS laat aan Hart van Nederland weten dat het om een technisch probleem ging. Het geluid liep voor op het beeld, maar volgens de omroep is dit donderdag en zaterdag opgelost.
De tweede halve finale op donderdag 15 mei en de finale van zaterdag 17 mei kunnen kijkers dus bekijken zonder spoilers. De finales worden allebei vanaf 21.00 uur op NPO 1 uitgezonden.