Liam Payne op rode loper
25 augustus 2023 om 20:08
< 1 min lezen

Zuid-Amerikaanse tournee Liam Payne uitgesteld door nierinfectie

Liam Payne heeft de afgelopen week in het ziekenhuis gelegen met "een ernstige nierinfectie". Om die reden moet hij zijn tournee door Zuid-Amerika uitstellen, zo deelt de artiest in een video op Instagram.

“Met pijn in het hart moet ik meedelen dat we geen andere keus hebben dan mijn aanstaande tournee door Zuid-Amerika uit te stellen. De afgelopen week heb ik in het ziekenhuis gelegen met een ernstige nierinfectie, iets wat ik niemand toewens, en volgens de dokters moet ik nu uitrusten en herstellen”, zegt het 29-jarige voormalige lid van One Direction.

Payne biedt zijn excuses aan aan iedereen met een kaartje. Die mensen krijgen hun geld terug, maar Payne hoopt wel dat er uiteindelijk nieuwe data gepland kunnen worden. “Ik hoop jullie snel weer te zien”, besluit hij. “Bedankt. En het spijt me.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Entertainment

    Dit is de winnaar van het achtste seizoen van Maestro

    2 februari 2026 om 08:57
    • Entertainment

    Willie Wartaal heeft coachschap in The Voice of Holland onderschat

    26 januari 2026 om 09:10

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland