3 juli 2015 om 14:16
< 1 min lezen

Zondag extra druk op de weg

(Novum) - UTRECHT - Zondag kan het weleens heel druk worden op de Nederlandse wegen. Dat komt door de Tour de France in Utrecht, het begin van de schoolvakanties en verkeer richting de kust. Rijkswaterstaat waarschuwt om vanwege de langere reistijden en de hitte in elk geval genoeg water mee te nemen.

Zondag rijdt het Tourpeloton van Utrecht via Rotterdam naar het eiland Neeltje Jans (Oosterscheldekering) in Zeeland. Wielerfans zijn welkom bij de start in Utrecht, langs het parcours en bij de finish. Door het wielerspektakel zal het op de snelwegen en ook op de gemeentelijke en provinciale wegen druk zijn. De route van de tweede etappe, waaronder een deel van de N57 in Zuid-Holland en Zeeland, is zondag tijdelijk dicht. Ook zijn de op- en afritten van snelwegen die het parcours kruisen enkele uren dicht.

Ook bruggen en sluizen zijn wegens de Tour gestremd, zoals de Spijkenisserbrug en de Goereese sluis bij de Haringvliet. De wielrenners krijgen ruim baan om over de bruggen heen te rijden.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • figure of justice
    • Accommodaties

    Rechtszaak over mini‑camping in Schalkhaar opnieuw van start

    Vandaag om 12:42
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Vandaag om 09:08

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland