29 januari 2020 om 08:42
< 1 min lezen

Z-Koreaanse boyband BTS naar De Kuip voor grootste K-pop-act ooit in Nederland

De megapopulaire Zuid-Koreaanse boyband BTS komt op 8 juli voor een concert naar De Kuip in Rotterdam. Dat heeft het podium dinsdag bekendgemaakt. Het wordt de grootste show van een K-pop-act in Nederland tot nu toe.

Het is nog niet duidelijk wanneer de voorverkoop start. BTS is vooral groot geworden dankzij internet. Elk bericht wordt inmiddels honderdduizenden keren geretweet en de jongens hebben 26 prijzen in hun kast staan. In 2018 speelde BTS voor een uitverkochte Ziggo Dome.

Zuid-Korea is hot

Niet alleen Zuid-Koreaanse muziek is momenteel populair in Nederland. In de bioscopen breekt de zwarte komedie Parasite van de Zuid-Koreaanse regisseur Bong Joon Ho alle records. De film, die al tientallen prijzen won en hoge ogen gaat gooien bij de Oscars, trok al bijna 200.000 bezoekers en is daarmee de best bezochte Aziatische titel in decennia.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg