29 juni 2015 om 12:06
< 1 min lezen

Weinig zorgen bij toeristen naar Griekenland

(Novum) - Reizigers naar Griekenland reageren zondagmiddag gelaten op de onzekere financiële situatie op hun vakantiebestemming. ,,Ach, niet te moeilijk, we hebben vakantie, gewoon doen'', zegt Judith Veldman uit Leeuwarden. Zij gaat samen met haar vriendin Naomi Planting voor acht dagen naar Kos.

Haar zus zit al op Kos en vertelde al dat de problemen bij de banken wel meevallen. Echt bezig geweest met het nieuws rondom Griekenland zijn ze niet. Ze voorzien geen problemen. ,,Als het geld op is, besteden we gewoon wat minder”, zegt Planting.

Toeristen die naar Griekenland op vakantie gaan, hebben vanwege de problemen bij de Griekse banken het advies gekregen om cash geld mee te nemen voor de hele vakantie.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • figure of justice
    • Accommodaties

    Rechtszaak over mini‑camping in Schalkhaar opnieuw van start

    Gisteren om 12:42
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Gisteren om 09:08

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland