Waylon voor zesde keer naar Ahoy met Top 1000-show
16 november 2022 om 10:11
< 1 min lezen

Waylon voor zesde keer naar Ahoy met Top 1000-show

Waylon treedt volgend jaar opnieuw op in Rotterdam Ahoy. In december 2023 staat voorlopig één concert gepland van zijn Top 1000-show, waarin hij bekende en minder bekende wereldhits speelt. De kaartverkoop begint woensdag.

De zanger gaf afgelopen week nog twee shows van het inmiddels jaarlijks terugkerende evenement in Rotterdam. Deze vijfde editie stond eigenlijk al voor 2020 gepland maar werd vanwege corona uitgesteld.

“Ik ben zo blij dat ik deze jubileumeditie weer heb kunnen doen en dat uitstel geen afstel is geworden”, zegt Waylon. “Voor mij én mijn band was het echt fantastisch om weer in een uitverkocht Rotterdam Ahoy te staan en te zien hoe erg de mensen weer genieten van ‘weer mogen’. En dat maakt het natuurlijk extra speciaal dat wij dit volgend jaar gewoon weer mogen doen!”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cultuur

    Kröller-Müller Museum toont vervalste Van Gogh en lanceert podcast

    Gisteren om 15:13
  • figure of justice
    • Cultuur

    Rechtbank: stopzetten subsidie Stadstheater Almelo was onrechtmatig

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland