3 juli 2015 om 14:48
< 1 min lezen

Warmterecord toch niet gehaald?

(Novum) - Het gonst al dagen: wordt het een record of niet? Maar volgens de MeteoGroup wordt het temperatuurrecord zaterdag niet verbroken. De verwachting is dat het kwik in het oosten oploopt tot 37 graden. Het record staat sinds augustus 1944 op 38,6 graden. Dit werd toentertijd gemeten in het Gelderse Warnsveld.

Volgens MeteoGroup blijft het in de nacht van vrijdag op zaterdag op veel plaatsen boven de 20 graden. Vanuit het westen nadert zaterdag een storing waarna de wind naar het westen draait en er minder warme lucht wordt aangevoerd.

In het zuidoosten van het land wordt zaterdagochtend ernstige smog verwacht. In de middag vallen in de oostelijke helft van het land een paar zeer zware buien met talrijke bliksemontladingen, plaatselijk veel water, grote hagelstenen en windstoten. Zaterdagavond is het overal droog en minder warm.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Accommodaties

    Gemeente Tiel controleert camping Zennewijnen: derde van de chalets vermoedelijk illegaal bewoond

    Vandaag om 14:52
  • vakantiewoning
    • Accommodaties

    Provincie Noord-Holland wil bouw van chalets op camping Vogelenzang stilleggen

    Vandaag om 09:42

Aankomende evenementen

29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland
29 Jan
Chill out
  • Utrecht
29 Jan
FORTcafé: jamsessie
  • Utrecht