the batman
30 december 2024 om 09:50
< 1 min lezen

Vervolg The Batman uitgesteld met twee jaar

Het vervolg op The Batman uit 2022, dat eigenlijk volgend jaar uit had moeten komen, is twee jaar opgeschoven. Het tweede deel van The Batman gaat nu op 1 oktober 2027 in première, maakte filmstudio Warner Bros. vrijdag bekend.

De reden voor deze verschuiving is de komst van de nieuwe film van Alejandro González Iñárritu en Tom Cruise. Deze nog naamloze film verschijnt op 2 oktober 2026, de dag waarop eigenlijk de tweede film van Matt Reeves over de gemaskerde held zou verschijnen. De verwachting is dat de nieuwe Batman-film in het derde kwartaal van volgend jaar in productie gaat.

Robert Pattinson, die de hoofdrol speelt in The Batman, is volgend jaar nog wel in een nieuwe film te zien. Op 7 maart komt Mickey 17 uit, een film over een man die zijn brood verdient met doodgaan. Ook in deze film speelt Pattinson de hoofdrol.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Elfde van de Elfde steeds drukker bezocht, soms net als carnaval

    Gisteren om 13:22
    • Evenementen

    Lucky Fonz III brengt in 2026 nieuw album uit en gaat op tour

    10 november 2025 om 14:46

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland