van luyn
7 november 2024 om 09:40
< 1 min lezen

Vanaf zaterdag voor- en nabeschouwing Het Sinterklaasjournaal weer te zien

Speculasies, het programma waarin Het Sinterklaasjournaal wordt voor- en nabeschouwd, is vanaf zaterdag weer op tv te zien. Het NTR-programma wordt gedurende de Sinterklaastijd wekelijks uitgezonden op NPO 3, maakte de omroep bekend.

Presentator Thomas van Luyn keert samen met sidekick Stephanie van Eer terug. Ook tafelgasten als journalist Jaap van Stamelen (René van ’t Hof), showbizzexpert Yvonne Kletsmeijer (Stephanie Louwrier) en Sinterklaaskenner Richard van der Zwets (Patrick Stoof) zijn weer te zien. TV-dokter Ben Snijder (Merijn Scholten) en ervaringsdeskundige Marleen Leedwezen (Georgina Verbaan) zijn de nieuwe tafelgasten.

De muziek van Speculasies wordt verzorgd door De Surprise Knip en Plakband onder leiding van Ruben Hein. Vorig jaar was De Grote Pietenhuisband, oftewel The Kik, de huisband van het NTR-programma.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe