30 september 2013 om 15:45
< 1 min lezen

Tuinen Rijksmuseum trekken half miljoen mensen

(Novum) - De tuinen van het Rijksmuseum hebben sinds de opening op 21 juni zo'n half miljoen bezoekers getrokken. In de buitenruimte van het museum was tot zondag een tentoonstelling te zien met buitenbeelden van Henry Moore. De volgende zomertentoonstelling in de tuinen wordt gewijd aan Alexander Calder, meldde het museum maandag.

De expositie met werk van de Britse beeldhouwer Moore was de eerste in een reeks van vijf. Terwijl veel bezoekers naar het Rijksmuseum in Amsterdam komen voor bekende schilderijen van Hollandse Meesters als Rembrandt van Rijn, Johannes Vermeer en Jan Steen, behoort het werk van Moore en Calder tot de hedendaagse klassiekers.

Het Rijksmuseum zelf ging in april open na een verbouwing van tien jaar. Na vier maanden ontving het museum zijn miljoenste bezoeker.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg