7 augustus 2013 om 11:33
< 1 min lezen

Tikibad weer open

(Novum) - Het Tikibad in Duinrell is weer open. Het zwemparadijs van het attractiepark in Wassenaar werd maandagavond gesloten omdat het chloorgehalte in het bad te hoog was. Duinrell laat dinsdag weten dat het water is ververst en dat het zwembad sinds 16.00 uur weer toegankelijk is voor publiek.

In de nacht van maandag op dinsdag moest een deel van de 2,2 miljoen liter water in het bad worden weggepompt. Daarna is het bad voorzien van schoon water. Dat moest eerst op temperatuur komen, voordat het zwembad weer open kon.

Het chloorgehalte in het zwembad is de afgelopen tijd mogelijk zo hoog opgelopen doordat het Tikibad de afgelopen weken intensief is gebruikt. Chloor doodt bacteriën in het water, maar te veel chloor kan irritaties veroorzaken aan onder meer de ogen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Attracties

    Jonge zesbandgordeldieren nu zichtbaar voor publiek in Eibergen

    Gisteren om 12:56
  • efteling
    • Attracties

    Efteling verbiedt medewerkers om na carnavalsfeest op het park te overnachten

    Gisteren om 10:33

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland