6 augustus 2013 om 12:10
< 1 min lezen

Tikibad tijdelijk dicht om te hoog chloorgehalte

(Novum) - Het Tikibad in Duinrell is maandagavond gesloten omdat het chloorgehalte in het bad te hoog is. Het water van het zwemparadijs moet worden vervangen. Naar verwachting kan het bad in de loop van dinsdagmiddag weer open, laat een woordvoerder van het attractiepark in Wassenaar weten.

In de nacht van maandag op dinsdag wordt een deel van de 2,2 miljoen liter water in het bad weggepompt. Daarna wordt het bad voorzien van schoon water. Als dat op temperatuur is, kan het zwembad weer open. De zegsman verwacht dat dat dinsdag rond 16.00 uur is.

Het zwembad houdt het chloorgehalte doorlopend in de gaten. Het is nog niet duidelijk hoe het kan dat het chloorgehalte hoger is dan normaal. Volgens de woordvoerder heeft het er mogelijk mee te maken dat het zwembad de afgelopen weken intensief gebruikt is. Chloor doodt bacteriën in het water, maar een teveel kan irritaties veroorzaken aan onder meer de ogen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Attracties

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Vandaag om 13:48
    • Attracties

    Chinese Nachtegaal verdwijnt uit Sprookjesbos, nieuwe invulling gepland

    Vandaag om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland