8 augustus 2013 om 16:24
< 1 min lezen

Tientallen Limburgse boetes voor illegaal zwemmen

(Novum) - In Limburg zijn de afgelopen twee weken 33 boetes uitgedeeld voor zwemmen in grindgaten. De boetes zijn uitgedeeld bij de Boschmolenplas in Heel en het grindgat Dorperheide in Arcen. Zwemmen kan daar gevaarlijk zijn omdat er grind of zand wordt gewonnen, waardoor er gevaarlijke stromingen en draaikolken kunnen ontstaan.

Waterschap Peel en Maasvallei heeft in samenwerking met een aantal gemeenten, de stichting Het Limburgs Landschap en de politie streng gecontroleerd op de zes verboden zwemlocaties. In de komende weken wordt de controle gehandhaafd, zo laat het waterschap weten.

De boetes variëren van 90 euro voor het aanwezig zijn op verboden terreinen, 130 euro voor het zwemmen en 90 euro voor het niet tonen van een identiteitsbewijs.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg